איזה חלום תרצו להגשים?
תאתגרו אותנו ובואו נדבר
נא בחרו (לא חובה) סוג שירות/ים שאתם צריכים:
Edit Template

השירותים ומעט מהיתרונות שלנו

עם תשוקה ואהבה לתחום בניית אתרי אינטרנט, הרשת בכלל והמדיה הדיגיטלית בפרט. הניסיון העשיר של שני עשורים בדגש על הקמת אתרים, עיצוב ובניית אתר, פיתוח אתרים - תקבל את כל מה שנחוץ, בכדי להצליח באמצעות אתר אינטרנט לעסק שלך
כי זה פשוט להיות אונליין 🙂

מה חושבים עליי

מיתוג כולל לעסקים

כבר בשיחה הראשונית, אנחנו מאפיינים את הצרכים של העסק שלך, ועל ידי זה בונים מערך שיווקי. בכדי למקסם תוצאות צריך לתכנן מראש, ולבנות צפי רצוי. להכניס את העסק לתודעה הרחבה ויצירת המותג.

אסטרטגיה ומיקוד מטרות

החל משלב האיפיון ויצירת המותג, אנחנו מתכננים אסטרטגיה שיווקית, כגון: שווקים חדשים שנרצה דריסת רגל, או מיתוג מחדש לעסק, קהלי יעד, פלטפורמות פרסום, תקציבים, וכיו"ב. שלא ייוצר פער בין בציפיה לתוצאה.

Hot

עיצוב אתרי אינטרנט

רושם ראשוני לא ניתן לשנות בפגישה השנייה. לכן אנו מקפידים על עיצוב חדשני וטרנדים עדכניים. אנו מקפידים על כל פיקסל שיהיה במקום, כי לבנות מותג לוקח זמן, אך קוצרים את הפירות תוך כדי תנועה.

Hot

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרים על גביי מערכת וורדפרס. ידידותית למשתמש ולמנועי חיפוש עבור השגת מיקום גבוה בגוגל. בנוסף לזה אנחנו עושים אופטימיזצייה לגוגל, בכדי להקטין את מהירות טעינת האתר וכך גם לקבל דירוג גבוה.

Hot

ייעוץ חיצוני וליווי צמוד

מתן ייעוץ וכתיבת מסמכי איפיון לפרוייקטים חיצוניים, מדובר בפרוייקטים מורכבים בד"כ. לפרוייקטים שלנו כובן שניתן ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט וגם אח"כ.

Hot

קידום אתרים בגוגל

המטרה העיקרית של SEO (שהם ראשי תיבות של: Search Engine Optimization) היא לשפר את מיקום האתר שלכם בתוצאות המנוע החיפוש של גוגל.

פרסום ממומן

קידום ממומן בגוגל הוא סוג של פרסום מקוון המאפשר לכם לקדם את המוצרים והשירותים של העסק שלכם ע"י מודעות ממוקדות.

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן הינו גורם מפתח בכל נושא קידום אתרים בגוגל. לתוכן איכותי ורלוונטי יכולה להיות השפעה גדולה על הצלחת אתר אינטרנט.

Hot
למה לבחור בנו

עיצוב ייעודי

כל עמוד באתר שלך יקבל עיצוב מתאים לשיפור האסתטיקה והפונקציונליות של העמוד. כבר באיפיון נמקד את המטרות והצרכים של האתר שלך, בשביל להשיג תוצאות רצויות עבורך. להשיג עוד לקוחות לעסק שלך.

Hot

עיצוב ומיתוג

אנו נשפר את חווית המשתמש באתר שלך עם מיתוג בטוב טעם שמתאים לזהות המותג ולמטרותיך. אתה יכול לבחור בין סגנונות פשוטים ועד יוקרתיים לפי העדפותיך. לא משנה אם זה הקמת אתר מכירות או אתר תדמית.

Hot

מיקוד מטרות

חדורי מטרה, על מנת לבנות מערך מטרות שלם. איך להגדיל מעגל לקוחות ולהשיג עוד לקוחות פוטנציאלים. אם זה למכירות ממש של בניית | הקמת אתר מכירות ובין אם זה לגרום לעוד לקוחות שיצרו קשר בטלפון בניית אתר תדמית.

Hot

אופטימיזציה לגוגל

נצל את חווית המשתמש והממשק המשופרת של האתר שלך באמצעות SEO. בעזרת צוות המומחים שלנו לשיווק דיגיטלי, תוכל לשפר את דירוג מיקום האתר שלך בגוגל, ובכך בעצם להגדיל את הנראות והתנועה לתוך האתר של העסק.

Hot

מעל 20 שנות ניסיון

מקצועיות וניסיון הם לא מונחים גסים כשאתה עם כ"כ הרבה שנות מאחורייך. אפשר להיות נינוחים כאשר מתקשרים איתי בבניית אתר אינטרנט חדש או כל שירות אחר.

איכות התוצר

גם אחרי שני עשורים של ניסיון, עדיין קם כל בוקר בתשוקה ואהבה לתחום. לשמח כל לקוח לשביעות רצונו, כי לקוח לא מרוצה בצורה אבסלוטית זאת פגיעה ישירה בשמי המקצועי.

עיצוב רספונסיבי

מה זה בכלל עיצוב רספונסיבי? מה הוא כל כך חשוב מבחינת גוגל ושאר מנועי החיפוש? ולמה יש חשיבות רבה לאתר רספונסיבי כשמדברים על חווית המשתמש?

איפיון ואסטרטגיה

בונים ביחד את המערך האסטרטגי השיווקי, על מנת לאפיין את עיצוב ובניית אתר. ככה שאין הפתעות בדרך ואת/ה מקבל/ת את מה שציפית לו מבחינת המבנה ואישור הסקיצה שנעשתה על פי העיצוב.

ליווי אישי וצמוד

בניית אתרי וורדפרס

שירות בחיוך

אהבה לתחום