איזה חלום תרצו להגשים?
תאתגרו אותנו ובואו נדבר
נא בחרו (לא חובה) סוג שירות/ים שאתם צריכים:
Edit Template
זמן קריאה: 9 דקות

בניית אתרים מחירון: המדריך לכל כיס – כמה עולה לבנות אתר אינטרנט?

בין אם אתה מחפש לבנות אתר תדמית עבור עסק קטן או לבנות אתר מכירתי (הקמת חנות אינטרנטית) מורכב – המדריך הזה עבורך. אז בוא נצלול לעומק הדברים ונגלה כמה באמת עולה לבנות אתר אינטרנט.

מחיר בניית אתר

עלות בניית אתר מכירות או עלות בניית אתר תדמית המחיר יהיה שונה. כמו עוד פרמטרים

מדוע הקמת אתר אינטרנט חשוב לעסקים?

אתר אינטרנט הינו ייצוג וירטואלי של העסק שלך שמספק מידע על המוצרים או השירותים שלך, ומאפשר ללקוחות ליצור אינטראקציה עם המותג שלך. אתר אינטרנט הוא כלי חשוב לעסקים בכל הגדלים, מכיוון שהוא מאפשר להם:

ביסוס נוכחות מקוונת
בעידן הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט הוא נקודת הקשר הראשונה עבור לקוחות רבים. אתר אינטרנט עוזר לך להגיע לקהל רחב יותר ולבסס את המותג שלך כעסק אמין.
בניית מערכת יחסים
אתר בעל מראה מקצועי בונה אמון עם לקוחות והוא מציג את המומחיות שלך בתחום שלך.
יצירת לידים ומכירות
ניתן להשתמש באתר ליצירת לידים ולהנעת מכירות, על ידי הצגת המוצרים או השירותים שלך, הצעת מבצעים ומתן דרך ללקוחות לקנות את המוצרים שלך באינטרנט.
עלות בניית אתר יכולה להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים. הנה כמה מהגורמים המרכזיים המשפיעים על עלות בניית אתר אינטרנט:
מורכבות העיצוב
עיצוב האתר שלך הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שמשפיעים על העלות שלו. אתר פשוט עם עיצוב ופריסה בסיסית יעלה פחות מאתר מורכב עם עיצוב מותאם אישית ופונקציונליות מתקדמת. אם אתה בתקציב מצומצם, עדיף לדבוק בעיצוב פשוט שקל לנווט ומושך חזותית. האם מדובר על תבנית מוכנה מראש או עיצוב מותאם אישית?
גודל האתר
גודל האתר שלך משפיע גם על העלות שלו. אתר קטן עם מספר עמודים בלבד יעלה פחות מאתר גדול עם הרבה דפים ותכונות. עם זאת, זכור כי ייתכן שיהיה צורך באתר גדול יותר אם יש לך הרבה מוצרים או שירותים להציג.
תכונות ופונקציונליות
התכונות והפונקציונליות של האתר שלך יכולים גם להשפיע על העלות שלו. לדוגמה, אם אתה צריך עגלת קניות מותאמת אישית או שער תשלום, זה יעלה יותר מאתר בסיסי עם עגלת קניות רגילה. תכונות אחרות שיכולות להגדיל את העלות של האתר שלך כוללות אינטגרציה של מדיה חברתית, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ועיצוב רספונסיבי.
ניסיון מקצועי
הרזומה והכישורים של מעצב האתר/מפתח האתר גם יכולים לבוא לידי ביטוי בגובה מחיר בניית אתר. לדוגמה יש הבדל (גם בתוצר שתקבל) אם הוא מומחה וורדפרס או רק סיים לימודים.

הקמת אתר מחיר

ממה מורכב עלות בניית אתר אינטרנט?

(יש לנו מחירון בניית אתרים, מי שרוצה יכול להציץ, במדריך הזה המחירים די גלוגבלים ולא מפורטים). עלות בניית אתר יכולה לנוע בין כמה מאות דולרים לאלפי דולרים, תלוי בגורמים שדנו בהם (למרות שישנם עוד פרמטרים). ובכדי לסבר את האוזן להלן פירוט של עלות בניית אתר, בהתבסס על גודל העסק:

אתר לעסק קטן
לאתר תדמיתי קטן יש בדרך כלל עיצוב פשוט עם כמה דפים ופונקציונליות בסיסית. עלות של בניית אתר תדמיתי יכולה לנוע בין $500 ל-$5,000, תלוי בתכונות והפונקציונליות שאתה צריך.
אתר לעסק בינוני
אתר אינטרנט תדמיתי או אתר תוכן, הוא מורכב יותר מאתר לעסקים קטנים ועשוי לדרוש עיצוב מותאם אישית ופונקציונליות מתקדמת. העלות של בניית אתר לעסקים בינוניים יכולה לנוע בין $3,000 ל - $10,000, תלוי בתכונות והפונקציונליות שאתה צריך.
אתר לעסק גדול
אתר אינטרנט עסקי גדול (למשל אתר תוכן עם פונקציונליות מורכבת, או אתר חנות אונליין, או פורטל) הוא הסוג המורכב ביותר של אתר ועשוי לדרוש עיצוב מותאם אישית, פונקציונליות מתקדמת והתממשקות עם מערכות חיצוניות אחרות. העלות של בניית אתר עסקי גדול יכולה לנוע בין 8,000 ל-$100,000 או יותר, בהתאם לתכונות ולפונקציונליות שאתה צריך.

אם אתה מעוניין בבניית אתר וורדפרס מעוצב בהתאמה אישית עם פונקציונליות מתקדמת, עדיף לשכור מעצב אתרים פרילנס ומפתח אתרים. עלות בניית אתר עם מעצב ומפתח יכולה לנוע בין 1,000$ ל – 80,000$ ומעלה, תלוי במורכבות האתר ובניסיונם של מעצב האתרים והמפתח.

בכל אופן לשכור מעצב אתרים פרילנסר או מפתח אתרים זה יהיה זול משמעותית מאשר חברה לבניית אתרים, כי אין להם הוצאות נילוות כמו של חברת בניית אתרים.
ועוד יתרונות רבים למעצב אתרים עצמאי, קרא את הסיקור איך לבחור מעצב אתרים או חברה לבניית אתרים.

מחירון בניית אתרים

ממה מורכב עלות בניית אתר אינטרנט?

בנוסף לעלות בניית אתר אינטרנט, ישנם שירותים נוספים שעליך לשקול, כגון:

שירותי עיצוב אתרים
אם אתה רוצה עיצוב מותאם אישית לאתר שלך, תצטרך לשכור מעצב. עלות העסקת מעצב יכולה לנוע בין 50$ ל -150$ לשעה, תלוי בניסיון, בכישרון ובמומחיות שלו.
שירותי כתיבת תוכן שיווקי
תוכן טוב חיוני לאתר מצליח. תוכן הוא מלך. אם אין לך זמן או מומחיות לכתוב תוכן משלך, אתה יכול לשכור כותב תוכן. עלות העסקת כותב תוכן יכולה לנוע בין $50 ל - $150 לשעה, תלוי בניסיון ובמומחיות שלו.
שירותי קידום אתרים אורגני
קידום אתרים הוא תהליך אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש. אם אתה רוצה שהאתר שלך ידורג היטב בתוצאות של מנועי החיפוש, תצטרך לשכור מומחה SEO. עלות העסקת מומחה קידום אתרים יכולה לנוע בין $50 ל-$150 לשעה, תלוי בניסיון ובמומחיות שלו.

טיפים לחיסכון בעלויות הקמת אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט יכולה להיות עסק יקר, אבל יש דרכים לחסוך מבלי לוותר על האיכות. הנה כמה טיפים לשמירה על עלויות האתר שלך בשליטה:

התחל עם עיצוב פשוט
עיצוב פשוט יעלה פחות מעיצוב מורכב. התחל עם עיצוב בסיסי והוסף תכונות ופונקציונליות ככל שהעסק שלך יגדל.
השתמש בתבנית מעוצבת
תבנית מעוצבת מראש זו דרך משתלמת ליצור אתר אינטרנט ללא עלויות גבוהות של עיצוב ופיתוח. העיצוב והפונקציונליות קבועים מראש, אולם ישנו חיסרון שבכל זאת צריך לעשות התאמות למותג של העסק שלך, ועוד כל מיני התאמות נוספות, לכן זה קצת פשרה.
תוכנית של אירוח אתרים
אחסון אתרים הוא השירות המאפשר גישה לאתר האינטרנט שלך. בחר תוכנית אירוח שעונה על הצרכים שלך, אבל אל תבזבז יותר מדי על תכונות שאינך צריך.
עשה חלק מהעבודה בעצמך
אם יש לך כמה כישורים טכניים בסיסיים, אתה יכול לחסוך כסף על ידי ביצוע חלק מהעבודה בעצמך. לדוגמה, אתה יכול לכתוב תוכן משלך או לטפל בשילוב המדיה החברתית.

מעצב אתרים פרילנסר

או חברה לבניית אתרים

למי שלא קרא את הסקירה המקיפה בנושא, כדאי מאד לקרוא לפני שבוחר: חברת בניית אתרים או מעצב אתרים פרילנסר.
בחירת החברה הנכונה לפיתוח אתרים חיונית לבניית אתר מוצלח. להלן מספר טיפים לבחירת החברה הנכונה:

בדיקת תיק עבודות
התרשם מתיק העבודות של החברה/מעצב עצמאי, כדי לראות אם יש ניסיון (ואם אתה מתחבר) בבניית ועיצוב אתרים, נסה לזהות קו עיצובי וסוגי גרידים של אתרים (עימוד הדפים).
בדוק עם לקוחות קודמים
בקשו הפניות מלקוחות קודמים כדי לקבל מושג על רמת המומחיות שלהם.
השוואת מחירים
השווה מחירים מחברות שונות, כדי להבטיח שאתה מקבל מחיר הוגן עבור השירותים שאתה צריך. ובדוק תמורה עבור מחיר. מה בדיוק אתה מקבל (רמת איכות/סוג אתר/הדרכה/מתנות שוות ערך וכדומה).
שאל שאלות
שאל שאלות באופן ישיר. כך תוכל ללמוד על אופי השירות הניתן לך וגם לקבל תשובות על שאלותייך.
סיכום

עלות בניית אתר יכולה להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים. עם זאת, עם תכנון ותקצוב קפדניים, תוכלו לבנות אתר אינטרנט שיענה על צרכי העסק שלכם מבלי לשבור קופות חיסכון.
השתמש בעצות ובמידע במדריך זה כדי לקבוע את התקציב המתאים לאתר שלך ולמצוא חברה לבניית אתרים (גם מעצב אתרים עצאי זה בסדר :)) שיבנו לך אתר מנצח ויעלו את העסק שלך לשלב הבא.

אם תרצה לקבל עצה בנושא בניית אתרים מחירון או בתחום הזה, מוזמן להשאיר פרטים או ליצור קשר בהודעה.
בהצלחה בפרוייקט!
ולא לשכוח שהיום זה פשוט להיות אונליין 🙂

הגעתם למקום הנכון :)

Edit Template