איזה חלום תרצו להגשים?
תאתגרו אותנו ובואו נדבר
נא בחרו (לא חובה) סוג שירות/ים שאתם צריכים:
Edit Template

צריכים בניית אתר וורדפרס בהתאמה אישית לעסק? לא יודעים למי לפנות ובמי לבחור? בונה אתרים פרילנסר או חברת בניית אתרים?

כמו כן, נסקור נושאים כמו סוג של חברת בניית אתרים, אילו תכונות וכלים יש לחפש אצל בונה אתרים פרילנסר וכיצד ובמי לבחור בין בונה אתרים פרילנסר לבין חברה לבניית אתרים

הגעתם למקום הנכון 🙂


במאמר זה, נדון וניתן מספר טיפים למציאת ובחירת בונה אתרי אינטרנט, על ידי הבנת נקודות המפתח הללו, תוכלו למצוא את השותף המושלם לצורך בניית אתר האינטרנט של העסק שלכם. כמו כן, תוכלו להיות בטוחים שהבחירה תהיה נכונה לאורך כל הדרך של עסקכם (כמה שנים טובות קדימה) ולא רק עד לנקודה שהאתר עולה לאוויר. כך תדעו בוודאות שהעסק והמותג שלכם מקבלים את המענה העוטף והנכון עבור הצרכים של העסק וצמיחתו.

לפני בניית אתר אינטרנט מקצועי, חשוב לבחור בצורה מדויקת את חברת בניית האתרים או בונה אתרים פרילנסר. נכון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות, וזה יכול להיות מבלבל היכן להתחיל לחפש ועל מה לשים דגשים. אם כך, לפני קבלת ההחלטה, מומלץ להקדיש זמן לבחירת מעצב אתרים מקצועי או חברת בניית אתרים שיתנו את המענה הטוב ביותר לצרכים של העסק שלכם. בין אם אתם מחפשים בונה אתרים פרילנסר, סטודיו לעיצוב אתרים או סוכנות דיגיטלית גדולה יותר, ישנם שיקולים מסוימים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת האפשרות המתאימה לפרויקט אתר האינטרנט העתיד להוולד.

הפרמטרים להשוואה

אני הבאתי לשולחן את הנקודות החשובות האלה: שירותית – האדם שיהיה לצידכם בתהליך בניית אתר של העסק שלכם, יהיה בעצם החבר הכי טוב שלכם למשך תקופת בניית האתר, ולפעמים גם בהמשך הדרך, תיק עבודות ומקצועיות – אנחנו לא מתקשרים עם בונה אתרים לשם העיניים היפות שלו, אלא מקצועיות וכישרון. ונקודה אחרונה הינה תמורה למחיר ועמידה בזמנים, שזה תכלס מה שמעניין אותנו, מה שיוצא מכיסנו לעומת מה שנקבל תמורתו והאם סיום הפרויקט יהיה בזמן כפי שהובטח לנו?

אחרי שאנו מודעים לכך שאתר אינטרנט טוב הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של עסק, הכרחי לנו שאתר האינטרנט יהיה בנוי נכון ויעיל, גם מבחינת חווית המשתמש, גם למטרות שיווק וגם להבין שזאת הנראות הראשונית של העסק שלכם בפני לקוחות חדשים. [אני יוצא מנקודת הנחה שהשכלנו ללכת על בניית אתר וורדפרס שהוא קוד פתוח ולא הקמת אתר אינטרנט שהפיתוח שלו יהיה בקוד סגור של חברה שאח"כ אהיה שבוי אצלה (עוד יתרונות למה דווקא הקמת אתר וורדפרס בעיצוב אישי ומספר עובדות שהבאתי על בניית אתר וורדפרס)].

מעצב אתרים

עיצוב אתרי אינטרנט וגם בניית אתרים
זאת המומחיות שלי, 
בניית אתרים לעסקים קטנים או גדולים.
בונה אתרים מכל הסוגים:
בניית אתר תדמית
בניית אתר מכירתי,
בניית אתר תוכן ופורטלים
בניית פיתוחים מיוחדים

בונה אתרים פרילנסר

בתור בונה אתרים פרילנסר, חשוב לי לתת שירות אישי וליווי צמוד גם לאחר עלייה לאוויר.
לא סתם שירות אישי, אלא שירות ברמה אחרת

שירות - החבר הכי טוב

בונה אתרים פרילנסר מציע שירות אישי ואדיב שקשה להשוותו לחברת פיתוח אתרים גדולה או סטודיו בינוני לעיצוב ובניית אתרים.
בניגוד לחברת בניית אתרים, בונה אתרים פרילנסר יכול להקדיש יותר זמן ותשומת לב לכל לקוח, ולגרום לו להרגיש כאילו הוא עובד יחד עם שותף. למעשה הוא הולך להיות החבר הכי טוב שלכם לפחות לתקופת הפרויקט.

קשר ישיר עם הלקוח

על ידי יצירת קשר ישיר עם הלקוח והכרת צרכיו לפרטי פרטים, בונה אתרים פרילנסר יכול ליצור פתרון אופטימלי לפרויקט (גמישות בדרכי עבודה שיש למעצב אתרים וורדפרס ולכן יכול למצוא פתרונות מחוץ לקופסא, לעומת חברה לבניית אתרים שיש להם סדר עבודה מקובע ולא גמיש).
יתרה מכך, מכיוון שמעצב האתרים זמין בדרך כלל לתקשורת בכל זמן רצוי, הלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם יקבלו מענה מהיר לכל שאלתם או בקשתם.

בנקודת השירות – כשמדובר על חברה לבניית אתרים – בד"כ יש הרבה לקוחות ומטבע הדברים אינם יכולים להקדיש זמן ויחס בצורה רחבה לכל לקוח שלהם, לעומת בונה אתרים פרילנסר. לכן חל יתרון ברור לטובת מעצב אתרים פרילנסר.

תיק עבודות ומקצועיות

סביר להניח שתיק העבודות של בונה אתרים פרילנסר יהיה שונה מתיק העבודות של חברת בניית אתרים גדולה. זאת בשל ההבדלים בגודל ובהיקף של שני הגופים. מעצב אתרים פרילנסר עובד בדרך כלל על פרויקטים קטנים יותר ומתמקד בהיבט ספציפי אחד או שניים של פיתוח. מצד שני, לחברה גדולה של בניית אתרים או סוכנות דיגיטלית יש יותר משאבים לרשותה והיא יכולה לקחת על עצמה פרויקטים גדולים הדורשים גישה מקיפה החל מעיצוב ממשק משתמש – חווית משתמש, פיתוחים מיוחדים, יצירת תוכן ועד אופטימיזציה ותחזוקה.

המקצועיות

יש לקחת בחשבון שהמקצועיות של מעצב אתרים פרילנסר עשויה להשתנות בהתאם לאדם, אולם הדבר תלוי בותק וניסיון העבר וגם בכישוריו (העיצוביים והקוגנטיבים ללמוד ולהעשיר את מקצועיותו). לדוגמה: בונה אתרים שעבד כשכיר שנים רבות ועם הזמן הפך להיות עצמאי. מצב שכזה יתן יתרון בולט למעצב אתרים עצמאי, שכן במשך השנים שאב ידע רב מחברות גדולות של בניית אתרים וספג את הידע מכל תהליך העבודה וחבריו בסוכנות הגדולה של בניית אתרים שעבד בה.

בנקודת תיק העבודות והמקצועיות – המצב די שיוויוני עם יתרון קל לחברה גדולה של בניית אתרים, אולם הדבר תלוי בניסיון והותק של בונה אתרים פרילנסר שעשוי להתעלות על חברה לבניית אתרים.

מעצב אתרים פרילנסר

חברה לבניית אתרים או מעצב אתרים פרילנסר?
בונה אתרים שהוא מומחה וורדפרס או חברת בניית אתרים?

מומחה וורדפרס

בניית אתר תדמית או בניית אתר מכירות, 
אשמח לעמוד לשירותך
ולצעוד יחד להישגים חדשים

תמורה למחיר ועמידה בזמנים

העסקת בונה אתרים פרילנסר יכולה להיות דרך מצוינת לבצע עיצוב אתר אינטרנט של חלומותיך בתקציב נמוך. למעצבים עצמאיים יש פחות נוקשות ומחירונים קבועים והם יכולים להציע הנחות ותמחור נדיב יותר מאשר סטודיו או חברה גדולה לבניית אתרים, בעיקר כי אין להם את רוב העלויות שיש לחברת בניית אתרים או סטודיו לעיצוב אתרים (שכירות/ארנונה/חשבון חשמל גבוה/משכורות וכיו”ב).

עמידה בזמנים

בנוגע לעמידה בזמן שהוגדר מראש, מה שמאפשר להפעיל את האתר של העסק שלכם מהר יותר מאשר אם הייתם משתמשים בחברה גדולה, כיוון שאין להם הרבה לקוחות ששואבים מהם אנרגיות וזמן. אצל מעצב אתרים פרילנסר אין מקרה שאחד העובדים בחברה נעדר והעבודה נתקעה. או שנכנס לפתע פרויקט חשוב וגדול שעוזבים בשבילו את כל העיסוקים האחרים. אלא אותו עצמאי מקדיש את כל כולו לפרויקט שלכם.

בנקודת עלות מול תועלת ועמידה בלוחות זמנים – יהיה יתרון משמעותי להעסקת בונה אתרים פרילנסר על פני חברה גדולה של בניית אתרים.

סיכום הדברים

הבאתי נקודות חשובות לפני בחירה של מי שיהיה שותף שלנו לזמן הקרוב.
בכדי שהבחירה תהיה מושכלת ונכונה עבור העסק שלכם. מצאתי לנכון לראות למי יש יתרון או חסרון על פני חברו ובשתי נקודות מתוך שלוש היה יתרון ברור לטובת בונה אתרים פרילנסר. וגם בנקודה של החלק המקצועי – הדבר תלוי במספר פרמטרים של בונה אתרים פרילנסר, מה עשה בעבר, מה ניסיונו  והידע שלו ומה כישוריו העיצוביים. והאם הוא מספק ללקוח דברים מעבר לסטנדרט, כגון: אופטימיזציה מהירות, דגשים על חווית משתמש ותשתית ראויה לקידום האתר.

לסיכום הסיכום 🙂

כשמדובר על הקמת אתר אינטרנט, ישנן אפשרויות רבות ושונות. משכירת בונה אתרים פרילנסר ועד לעבודה עם חברת בניית אתרים גדולה, הבחירה בסוף היא שלך.
בהצלחה בפרוייקט הבא!

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט לעסק שלכם,
בניית אתר תדמית או בניית אתר מכירות,
שיחת ייעוץ ללא עלות עם מומחה וורדפרס, בונה אתרים פרילנסר

Edit Template