איזה חלום תרצו להגשים?
תאתגרו אותנו ובואו נדבר
נא בחרו (לא חובה) סוג שירות/ים שאתם צריכים:
Edit Template

על מיתוג אתרים - מיתוג עסקי

מעוניינים לעשות מיתוג אתר של העסק שלכם? למתג את החברה? חסרים לכם לקוחות ורוצים להגיע ללקוחות חדשים? בהמשך נביא מספר אסטרטגיות ושימושים של מיתוג עסקי

הגעתם למקום הנכון 🙂

מהו מיתוג בכלל?

מיתוג הוא תהליך של יצירת אסוציאציה חזקה וחיובית של החברה, המוצרים או השירותים שלה במוחו של הלקוח באמצעות שילוב אלמנטים כגון לוגו, עיצוב, הצהרת מטרה ומסרים עקביים בכל התקשורת השיווקית. מותג מצליח יעזור לחברות לבדל את עצמן מהמתחרות ולבנות בסיס לקוחות נאמן. מיתוג חשוב מכיוון שהוא יכול ליצור נאמנות לקוחות, הון עצמי למותג ולהבדיל בין מוצרים.

מיתוג הוא שימוש בשם, מונח, עיצוב, סמל או תכונה אחרת כדי לזהות מוצר או שירות ולהבדיל בינו לבין אלו של יצרנים אחרים. מיתוג הוא היבט מרכזי בשיווק. הוא נועד ליצור בידול בין מוצרים, ולבנות נאמנות לקוחות והון עצמי למותג. ישנם סוגים רבים ושונים של אסטרטגיות מיתוג שחברות משתמשות בהן כדי ליצור מותגים ייחודיים ובלתי נשכחים. ניתן להשתמש באסטרטגיות אלו ליצירת מותגים פיזיים, כמו גם מותגים דיגיטליים.

בניית מותג לעסק שלך

זאת המומחיות שלנו
יצירת מיתוג לעסקים קטנים או גדולים

אסטרטגיות מיתוג נפוצות

בניית אתרים לעסקים

עיצוב בהתאמה אישית על וורדפרס. בניית אתר תדמית או בניית אתר מכירות

מיתוג אתרים

לא להשאר עם מיתוג ממוצע, פנו עכשיו ותעלו שלב בעסק שלכם

מיתוג עסקים

תן לנו לעשות את מה שאנחנו מומחים בו - למתג אותך ולהכניס אותך לתודעה

מתגו את העסק שלכם מחדש

וצאו לדרך חדשה
הצבת מיקוד מטרות והשגתן
ייעוץ והכוונה ללא עלות

מיתוג האתר של העסק

בדרך כלל אתרי אינטרנט משמשים להיות המפגש הראשוני של הלקוחות עם העסק שלכם, לכן חשוב שיקבלו את החוויה המושלמת עליו. מיתוג אתרי אינטרנט כולל את הלוגו, הצבעים (ובכללי עיצוב אתר), הטקסט, הגרפיקה והסאונד שאתר משתמש בו כדי להשפיע על חווית הלקוחות עם אתר אינטרנט של העסק שלכם או של החברה.

מותג הוא יותר מסתם לוגו או שם. זהו זהות של עסק או מוצר המאפשר ללקוחות לזהות אותו בין ים של מתחרים. בעולם ההיפר-תחרותי של עסקים מקוונים, שבו חברות חדשות (ולכן תחרות חדשה) צצות מדי יום, מותג חזק יכול להיות גורם הבדל המאפשר לכם לרכוש ולשמר לקוחות בעלות נמוכה יותר. 

בניית המותג עוד היום

בין אם אתם משקיעים זמן ומאמץ ביצירת מותג משכנע או לא, העסק שלכם כבר מותג. עם זאת, ייתכן שזה לא מותג מחושב בקפידה וממוקד מטרות. על ידי בניית המותג שלך בקפדנות באמצעות השמעת סיפורים, בניית מערכות יחסים, תקשורת שיווקית ווויזואלית, יש לכם הזדמנות לעצב את ציפיות הלקוחות שלכם וליצור קשר ייחודי שחורג מעסקת רכישה – מכירה בלבד.
מותג טוב הוא אסטרטגי, בעוד שיווק הוא טקטי.

לאחר שהגדרתם את המטרות ברמה הגבוהה יותר והגדרתם את הבטחת המותג שלכם בצורה ברורה, תוכלו להתחיל לעצב תוכנית שיווקית שמכוונת להשגת יעדים אלו.
אם את/ה רוצה למתג את עצמך עוד היום, התקשר/י או שלח/י הודעה ואשמח לתת מענה מקצועי ולצאת ביחד – לדרך מנצחת!

מיתוג אתר של העסק

כחלק מהתכנון והאסטרטגיה השיווקית
מגדירים את מטרות השיווק

Edit Template